جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
نمایندگی زبرا

خدمات پس از فروش زبرا در غرب تهران

 • نمایندگی زبرا

  شرکت زبرا Zebra Technologies یک شرکت دولتی مستقر در ایالت ایلینویز ، واقع در ایالات متحده آمریکا است که فناوری های مبتنی بر بارکد ، ردگیری و چاپ رایانه ای را تولید و به فروش می رساند. محصولات آن شامل لیبل پرینتر های برچسب بارکد حرارتی  ، پرینترها / رمزگذارهای دارای برچسب هوشمند RFID / چاپگرهای ثابت و دستی / آنتن ها و چاپگرهای کارت پی وی سی  و … است که برای برچسب گذاری بارکد ، شناسایی شخصی و چاپ مخصوص به طور عمده در زنجیره تامین ، تولید ، خرده فروشی ، بخش مراقبت های بهداشتی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد .

  در سال 2018 ، شرکت زبرا 4.218 میلیارد دلار فروش داشته و دارای سرمایه ای در بازار 12.55 میلیارد دلار بوده است.

  Zebra در سال 1969 بعنوان Data Specialities Incorporated ، تولید کننده محصولات الکترومکانیکی با سرعت بالا قرار گرفت. این شرکت در سال 1982 تمرکز خود را به سیستم های ویژه برچسب زدن و فروش مبتنی بر بارکد تغییر داد و در سال 1986 به شرکت Zebra Technologies تبدیل شد. Zebra در سال 1991 به یک شرکت بازرگانی عمومی تبدیل شد. از سال 2008 ، Zebra اکثر تولیدات چاپگر خود را به Jabil Circuit در گوانگژو واقع در کشور چین واگذار کرده است.

  در سال 1998 Zebra Technologies با Eltron International، Inc. ادغام شد. در سال 2000 سیستم های اطلاعاتی Comtec به تملک خود در آورد ، و در ادامه در سال 2003 با کسب Atlantek ، Inc. را هم به خریداری نمود .

  در سال 2004 این شرکت تولیدات خود را به تولید برچسب هوشمند RFID گسترش داد ،از سال پس از آن سیستم خرده فروشی بین المللی را ضمیه فعالیت های خود نمود .  در سالهای بعد Swecoin ، WhereNet Corp ، Proveo AG ،و Navis Holdings (بعداً در سال 2011 تغییر نمود )  به تملک خود در آورد .

  این شرکت در سال 2008 گروه Enterprise Solutions Group را تاسیس کرد. در سال 2009 به عنوان Zebra Enterprise Solutions نامگذاری شد. در همان سال Multispectral Solutions ، Inc. خریداری شد. در سال 2012 این شرکت LaserBand  و StepOne Systems را با قیمت خرید نقدی 1.5 میلیون دلار به دست آورد.

  در سال 2013 شاهد به دست آوردن Hart Systems با 94 میلیون دلار پول نقد از شرکت سهام خصوصی Topspin Partners LBO بود.  در سال 2014 ،شرکت Motorola Solutions در معامله 3.45 میلیارد دلاری خریداری شد و فناوری و خدمات ارتباطات پیشرفته برای ضبط داده را ارائه داد.

  در سال 2019 ، Zebra شرکت Temptime ، ارائه دهنده دستگاه های کنترل دما به صنعت مراقبت های بهداشتی را نیز به تملک خود درآورد .

   

   

  چگونه شرکت Zebra در حال تحول در صنعت چاپ لیبل است ؟

  یک نمونه از رویکرد نوآورانه شرکت zebra (زبرا) استفاده از فناوری RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) است. از برچسب های RFID می توان برای ردیابی و شناسایی محصولات در سراسر زنجیره تأمین استفاده کرد و این کار اجازه تصمیم صحیح در زمانی که بخواهیم عملکرد سیستم را بررسی کنیم کمک شایانی خواهد نمود .

  شرکت Zebra همچنین طیف وسیعی از راه حل های نرم افزاری را تهیه کرده است که به مشاغل کمک می کند تا فرآیندهای لیبل زدن خود را به صورت خودکار انجام دهند ، خطر خطای انسانی را کاهش دهند و کارایی را افزایش دهند . به عنوان مثال ، نرم افزار طراحی برچسب شرکت Zebra به مشاغل اجازه می دهد تا لیبل ها را به سرعت و به راحتی ایجاد و چاپ کنند ، در حالی که نرم افزار مدیریت دستگاه آن به مشاغل کمک می کند تا لیبل پرینتر های zebra (زبرا) برچسب خود را از راه دور نظارت و مدیریت کنند.

  برخی از مدل های لیبل پرینتر zebra (زبرا) که شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شود

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل GC420t

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل GK888t

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل R2844-Z

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل HC100

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT420

  پرینتر لیبل زن صنعتی زبرا مدل ZT610

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT410

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT420

  پرینتر لیبل زن صنعتی زبرا مدل ZT230

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل LP 2824 Plus

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT220

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT410

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT230 CWL

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZT220 CWL

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل GK420t LAN

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل TLP 2824 Plus

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل GX430t

  پرینتر لیبل زن صنعتی زبرا مدل ZT620

  پرینتر لیبل زن زبرا مدل ZM400 300dpi

  شرکت ای تی سی نمایندگی زبرا در غرب تهران با ارائه خدمات پس از فروش وگارانتی محصولات zebra تواسنته است رضایت مشتریان خود را جلب کند نمایندگی زبرا در غرب تهران اماده خدمت رسانی در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری می باشد

  مهم ترین خدمت نمایندگی زبرا(zebra)در تهران 

  تعمیر یا تعویض قطعات پرینتر زبرا : کلیه قطعات تجهیزات در دوره گارانتی به استثناء هد چاپ، باطری و آداپتورها که از طرف سازندگان این تجهیزات جزو قطعات استهلاکی آنها معرفی شده اند، توسط این واحد بصورت رایگان تعمیر و یا تعویض گردیده، دستگاه ها پس از سرویس و تست نهایی و حصول اطمینان از برطرف شدن ایراد، تحویل مشتری می گردد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا