جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چرا باید شرکت ای تی سی را انتخاب کنیم؟

 • شرکت ای تی سی (itc)، یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه فروش، تعمیر و خدمات پس از فروش دستگاه‌های لیبل پرینتر، فیش پرینتر و بارکدخوانها در ایران می‌باشد. این شرکت در سال 1384 با هدف ارائه خدمات فنی به شرکت‌های صنعتی تاسیس شده است و در حال حاضر با بیش از 20 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات به مشتریان خود، به عنوان یکی از متخصصان در این حوزه شناخته می‌شود.

  نمایندگی زبرا در ایران

  از جمله دستگاه‌هایی که شرکت ای تی سی در زمینه خدمات فنی فعالیت دارد، می‌توان به انواع پرینتر لیبل پرینتر، فیش پرینتر و بارکدخوانها اشاره کرد. این شرکت با تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص، در حال ارائه خدمات شامل نصب، راه‌اندازی، تعویض قطعات و خدمات پس از فروش و تعمیرات دستگاه‌های مورد نیاز مشتریان خود در سراسر کشور است.

   

  نمایندگی زبرا
  نمایندگی زبرا

  پرینترهای لیبل پرینتر از جمله دستگاه‌هایی هستند که در صنعت، کارخانه‌ها، انبارها، سوپر مارکت‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. لیبل‌ها، برچسب‌ها و نشانه‌گذاری ها برای ردیابی کالا، تحویل پستی، بررسی موجودی، شناسایی و تشخیص محصولات و اشیا، محصولات شماره‌گذاری شده، داروسازی و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به انواع مختلف پرینتر لیبل پرینتر، با انواع مشخصات فنی، بازار این کالا بسیار پویا و فعال می‌باشد.

  فیش پرینترها نیز از جمله دستگاه‌های ارزشمند هستند که برای بهبود عملکرد و تسهیل فرآیند فروش و مدیریت اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیش پرینترها امکان چاپ فاکتورها، رسیدها و بون‌های خرید را فراهم می‌کنند و به راحتی با سایر نرم‌افزارها هماهنگ می‌شوند. با انتخاب مناسب در نوع و برند دستگاه، در پرینت فیش های صادر شده کیفیت و قابلیت‌هایی ایجاد می شود که می‌تواند به بهبود ارائه خدمات و افزایش رضایت کاربران کمک کند.

  بارکدخوان‌ها نیز دستگاه‌هایی هستند که برای خواندن کدهای بارکد و اطلاعات موجود در کالاها و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند. با بهره‌گیری از این دستگاه‌ها، تمامی اطلاعات مورد نیاز می‌تواند با سرعت بالا و بدون خطا از داخل کالا خوانده شده و در فضای ذخیره‌سازی دستگاه یا نرم‌افزار مورد نظر ذخیره گردد. بارکدخوان‌ها نیز با توجه به نوع نیاز کاربران، دارای مشخصات فنی و نوع کاربری متفاوتی می‌باشند که در انتخاب مناسب دستگاه و برند ارائه دهنده موثر می‌باشد.

  در نتیجه، شرکت ای تی سی با توجه به تجربه و تیم متخصص خود، در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات انواع پرینتر لیبل پرینتر، فیش پرینتر و بارکدخوان با کیفیت بالا و با کارایی بالا، گزینه ای مناسب برای مشتریان در این حوزه است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا