تعمیر لیبل پرینتر

آی تی سی نمایندگی مجاز تعمیر دستگاه لیبل زن دستی

با توجه به اینکه میزان استفاده از دستگاه‌های لیبل پرینتر بسیار بالاست، با سرعت بیشتری مستهلک می‌شود و به تعمیر نیاز پیدا می‌کند. تعمیر لیبل پرینتر اگر چه کار ساده‌ای به نظر می‌رسد، اما نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد؛ برای تعمیر و عیب یابی دستگاه لیبل زن با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

عناوین لیبل پرینترها

لیبل پرینتر دستگاهی است که جهت چاپ لیبل و بارکد که ازآن‌جهت مکانیزه کردن اتوماسیون فروش استفاده می‌شود. دستگاه لیبل‌زن انواع برچسب‌ها را برای معرفی محصول چاپ می‌کند. این پرینترها در مشاغل زیادی مانند پست، آزمایشگاه، داروخانه، رستوران‌ها، مراکز خرید، سینما و…استفاده می‌شوند.
لیبل پرینترها را با عناوین پرینتر لیبل‌زن، پرینتر بارکد زن، بارکد چاپ کن، لیبل پرینتر، بارکد پرینتر و…. می‌شناسند. از لیبل پرینتر در مصارف صنعتی و فروشگاهی استفاده می‌شود.

عیب‌یابی و تعمیرات لیبل پرینتر

عیب یابی لیبل پرینتر لیبل پرینتر از موتور فید لیبل پرینتر، سنسور لیبل/لیبل پرینتر، سنسور ریبون لیبل پرینتر، سنسور درب لیبل پرینتر، مغزی ریبون لیبل پرینتر، هد لیبل پرینتر، مین برد لیبل پرینتر و بدنه تشکیل می‌شود که هرکدام از این اجزاء وظایف خاص خود را دارند، در ادامه چند مورد از مشکلات این دستگاه  که منجر به تعمیر بارکد پرینتر می‌شود بررسی می‌شوند. عیب یابی دستگاه لیبل زن با بررسی سخت افزاری دستگاه و تنظیمات نرم افزاری دستگاه انجام میشود.

همچنین بخوانید: رفع ارور لیبل پرینتر

پرینتر بارکد زن، لیبل را شناسایی نمی‌کند

در این مورد سنسور لیبل ازکارافتاده و یا سوخته و قادر به شناسایی فضای بین دو لیبل نیست لذا جهت تعویض سنسور لیبل پرینتر دستگاه حتماً باید به یک نمایندگی مجاز تعمیر بارکد پرینتر ارسال شود.

لیبل پرینتر Error می‌دهد

در این حالت از دستگاه امکان دارد سنسور ریبون دستگاه سوخته باشد و یا ریبون تمام شده باشد و یا لیبل موجود تمام شده باشد که بعد از بررسی موجودی لیبل و ریبون، اگر در دستگاه موجود بود و همچنان Error داشت سنسور ریبون سوخته و باید جهت تعویض به نمایندگی مجاز تعمیر بارکد پرینتر ارسال شود.

تعمیر لیبل پرینتر
تعمیر دستگاه بارکدزن

تعمیر بارکد پرینتر وقتی خط‌های سفید چاپ می‌کند

پرینترهای لیبل‌زن دارای هد حرارتی هستند که اگر این هدها مخدوش شوند و یا در اثر کار زیاد فرسوده شده باشند و کریستال آن‌ها از بین رفته باشد، دستگاه پرینت می‌گیرد اما خط‌های سفید و یا مخدوش می‌اندازد و یا نقاطی از لیبل را پرینت نمی‌گیرد در این حالت باید به نمایندگی مجاز تعمیرات لیبل پرینتر ارسال شود.

پرینتر بارکد زن، روشن نمی‌شود و یا روشن می‌شود ولی هیچ عملیاتی انجام نمی‌دهد

در این صورت مین برد لیبل پرینتر معیوب شده است یا دچار خرابی و سوختگی شده است. برای تعمیر مین برد لیبل پرینتر، دستگاه باید به نمایندگی مجاز تعمیر لیبل پرینتر ارسال شود.
تعمیر بارکد پرینتر کار بسیار تخصصی است اگر تعمیر این دستگاه را به افراد سودجو و ناوارد و یا تعمیرگاه غیرمجاز بسپارید و در تعمیر برد، هد و یا سنسورها کوتاهی صورت بگیرد امکان دارد دستگاهی که با کمترین هزینه امکان تعمیر داشت دیگر غیر قابل تعمیر شود و عملاً قطعه موردنیاز احتیاج به تعویض داشته باشد.

تعمیر لیبل پرینتر

خدمات ITC

تعمیرفیش پرینتر

انواع مختلف فیش پرینتر ها عبارتند از: فیش پرینتر حرارتی، فیش پرینتر سوزنی،فیش پرینتر کارتریجی....

تعمیر لیبل پرینتر

لیبل پرینتر ها شامل لیبل پرینتر های صنعتی و لیبل پرینتر های رو میزی می باشند....

تعمیر بارکدخوان

دو نوع مختلف بار کدخوان وجود داردکه عبارتن از :بار کد خوان تفنگی و بار کد خوان رومیزی...

تعمیر سیستم های فروشگاهی

سیستم های فروشگاهی شامل تاچ پوز فزوشگاهی و صندوق های فروشگاهی می شوند....

تعمیر پرینتر های بانکی

پرینتر های بانکی دو نوع پرینتر های سوزنی وپرینتر های چاپ کارت pvc را شامل می شوند...

تعمیر کشو پول

تعمیر کشو پول فیلیپ تاپ، کشویی،فلزی، پلاستیکی،کشو پول چهار خانه،5 خانه و...

شرکت ITC ارئه دهنده خدمات تخصصی تعمیر انواع برندهای لیبل پرینتر از جمله:

GODEXSKYNETBEIYANGPOSTEKTSCBIXOLONZEBRA
ZECMEVAAXIOMSEWOOZMINLEDENAVASYS
CEBONGINSHADELTAGPRINTERXPRINTERREMORONGTA

تعمیر انواع برندهای ماشین‌های اداری

فرآیند و زمان تعمیرات لیبل پرینتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴۳ رای

3 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لیبل پرینتر»

  1. سلام خواستم تشکر کنم، خرابی دستگاه لیبل زن منو حل کردین قبل از شرکت شما با سه تا شرکت دیگه ها صحبت کرده بودم و اصلا متوجه نمیشدن خرابی دستگاه لبل زن از کجا هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا