جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کاتر لیبل پرینتر

 • کاتر لیبل پرینتر چیست؟

  یکی از قطعات دستگاه بارکد زن کاتر می باشد .کاتر لیبل پرینتر در آخرین مرحله چاپ برش کاغذ را انجام می دهد.کاتر دستور برش کاغد را از برد اصلی دستگاه میگیرد و مکانیزمی است که در جریان چاپ و پس از عملیات پرینت ،کاغذ را برش می دهد و به اصطلاح کات می کند.

  مکانیزم کاتر پرینتر بارکد زن

  کاتر پرینتر حرارتی

  کاتر پرینتر بارکد زن دارای یک تیغه برش گیوتینی، یک چرخ‌دنده محرک، یک هدایتگر تیغه و یک میکروسوئیچ است که عملیات قطع و وصل کردن را انجام می‌دهد.
  روش عملکرد کاتر به این صورت است که زائده‌ای که روی چرخ‌دنده وجود دارد داخل هدایتگر تیغه قرار می‌گیرد و توسط چرخش چرخ‌دنده، تیغه کاتر به‌طرف عقب و جلو حرکت می‌کند. میکروسوئیچ نیز مقدار عقب و جلو رفتن تیغه را تعیین می‌کند.

  مشکلاتی که ممکن است برای کاتر لیبل پرینتر ایجاد شود

  در مواقعی که کاتر پرینتر بارکد زن کند شود عمل برش را ناقص انجام می‌دهد. یک تیغه هم روی درب دستگاه لیبل پرینتر وجود دارد که برای برش کاغذ از کاتر بیرون‌آمده و عملیات برش را انجام می‌دهد. اگر تیغهٔ روی درب هم کند شود برش کاغذ ناقص انجام می‌شود
  بعضی اوقات تیغه کاتر فیش پرینتر تا نصفه بیرون می‌آید و بین درب و تیغه روی درب می‌ماند و مانع خروج کاغذ و یا باز شدن درب پرینتر می‌شود. در این صورت میکروسوئیچ به وظیفه خود عمل‌نکرده و خراب شده است که جهت تعمیر باید به یک تعمیرگاه مجاز ارسال شود.  
  شرکت فنی مهندسی ITC تنها نمایندگی مجاز تعمیرات لیبل پرینتر در ایران، آماده ارائه بهترین خدمات  در زمینه تعمیر کاتر لیبل پرینتر به شما سروران گرامی است. برای مشاوره رایگان در مورد مشکل دستگاه خود با متخصصان شرکت ITC  تماس بگیرید.

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر لیبل پرینتر و یا خرید لیبل پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۸ رای

  2 دیدگاه دربارهٔ «کاتر لیبل پرینتر»

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا