جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آداپتور فیش پرینتر

آداپتور فیش پرینتر چیست؟

 • آداپتور فیش پرینتر یکی از اجزای مهم و اصلی فیش پرینتر است زیرا وظیفه تامین برق دستگاه به عهده منبع تغذیه و یا همان آداپتور دستگاه است .آداپتورها در همه وسایل الکتونیکی به عنوان یک منبع تغدیه وظیفه شارژ دستگاه با ولتاژ متناسب را بر عهده دارند. یعنی با استفاده از این قطعه دستگاه برای استفاده مجدد شارژ می شود. استفاده از آداپتورها بسیار به صرفه تر از باتری است.
  سر کابل آداپتور های فیش پرینتر خاص هستند و به صورت سه پین تعبیه شده است که یک پین فاز، یک پین نول و یک پین ارت هست .این کابل ها  با در نظر گرفتن مثبت و منفی بودن پین ها دستگاه را روشن می کنند.

  علت خرابی آداپتور پرینتر فیش زن

  آداپتور فیش پرینتر

  آداپتور فیش پرینتر اصولا باید 24v -2.5A یا 3A باشد.گاها در بازار آداپتورهایی وجود دارد که روی آن ها لیبل 24v-3Aخورده است اما در هنگام استفاده می دانیم که خروجی آداپتور  1Aهم نیست و همین امر باعث خرابی فیش پرینتر میشود .
  یکی از مهمترین علت خرابی آداپتورها اتصالی برق می باشد. از دیگر دلایل خرابی این قطعه می توان به نوسان برق و ریختن مایعات روی آن ها اشاره کرد. و یا این که اگر طول عمر آداپتورها تمام شده باشد آداپتور ضعیف می شود و در انتقال جریان دچار مشکل می شود.

  نکات مهم هنگام خرید آداپتور فیش پرینتر

  • از خرید آداپتور از افراد غیر متخصص خودداری کنید
  • هنگام خرید آداپتور به ولتاژ و آمپر آن توجه کنید
  • هرگز از آداپتورهایی که ولتاژ پایین تر از ولتاژ متناسب با دستگاه شما دارند استفاده نکنید
  • سعی کنید آداپتور اورجینال تهیه نمایید.
  آداپتور پرینتر

  در صورت بروز هر مشکل برای دستگاه فیش پرینتر، دستگاه را برای تعمیر به یک نمایندگی مجاز تعمیر فیش پرینتر ارسال نمایید.
  کارشناسان شرکت فنی مهندسی itc  برای مشاوره وهمچنین  تعمیر انواع  سیستم های فروشگاهی پاسخگوی شما عزیزان هستند. بازرگانی itc  در زمینه فروش ماشین های اداری  و سیستم های فروشگاهی و تامین انواع قطعات این دستگاه ها فعالیت دارد .

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر فیش پرینتر و یا خرید فیش پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  تلفن02188141315 و 02188141767 و 02188141755

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا