جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سنسور کاغذ فیش پرینتر

سنسور کاغذ فیش پرینتر

 • سنسور کاغذ یکی از قطعات فیش پرینتر است . این قطعه یک کیت الکترونیک و یا برد الکترونیکی بسیار کوچکی است که یک سنسور بیننده روی آن سوار است و وقتی این سنسور روی یونیت هد قرار می گیرد، گذاشتن کاغذ درون دستگاه و بستن درب دستگاه باعث می شود غلتک روی درب پرینتر کاغذ را بر روی سنسور هدایت کند. سنسور با دیدن کاغذ متوجه می شود که  درون دستگاه کاغد وجود دارد و آماده به کار می شود.

  خرابی سنسور کاغذ

   در این قطعه کیت الکتوونیک و یا برد الکترونیکی تحت هیچ شرایطی خراب نمی شود. و خرابی این قطعه فقط مربوط به خود سنسور بیننده می شود.

  خرابی سنسور کاغذ فیش پرینتر

  سنسور درب فیش پرینتر

  سنسور درب فیش پرینتر کیت الکترونیکی ویا برد الکترونیکی بسیار کوچکی است که یک میکروسوئیچ کوچک روی آن سوار است.هنگام بستن درب پرینتر، بوشهای غلطکی که روی درب پرینتر سوار است با فشار آوردن بر روی میکرو سوئیچ اهرم میکرو سوئیچ را به پایین هدایت می کند و به کیت سنسور فرمان بسته شدن درب را می دهد و در نتیجه دستگاه آماده به کار می شود.

  خرابی سنسور درب فیش پرینتر

  در این قطعه کیت الکتوونیک و یا برد الکترونیکی تحت هیچ شرایطی خراب نمی شود. و خرابی این قطعه فقط مربوط به خود سنسور درب فیش پرینتر می شود

  تعمیر سنسور کاغذ یا سنسور درب فیش پرینتر

  سنسور کاغذ فیش پرینتر

  هنگام خرابی سنسور کاغذ و یا سنسور درب فیش پرینتر حتما دستگاه را به یک نمایندگی مجاز تعمیر فیش پرینتر ارسال نمایید.
  شرکت فنی مهندسی itc با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تامین قطعات و تعمیر انواع سیستم های فروشگاهی در خدمت شما سروران گرامی می باشد.

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر فیش پرینتر و یا خرید فیش پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  تلفن02188141315 و 02188141767 و 02188141755

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا