موتور فیش پرینتر

موتور لیبل پرینتر

 • موتور لیبل پرینتر چیست؟

   یکی از اجزای مهم لیبل پرینتر ها موتور دستگاه بارکد پرینتر است.موتور لیبل پرینتر از نوع سرو موتور است.این قطعه  کوچک و ظریف دارای چرخ دنده های بسیار ریزی می باشد.این قطعه همچنین دارای 4 سیم خروجی است که با اتصال به مین برد بارکد پرینتر باعث به حرکت درآوردن گیر بکس می شوند و سرانجام کاغذ را به سمت بیرون حرکت می دهند.
  موتور پرینتر بارکد زن برق 12 ولت را به عنوان ورودی می گیردو استارت کار چاپ را انجام می دهد.

  کارایی موتور لیبل پرینتر

  موتور فیش پرینتر

  موتور بارکد پرینتر به مین برد دستگاه متصل می شود .سپس با فرمان گرفتن از مین برد با گیربکس و چرخ دنده های لیبل پرینتردرگیر می شود و با هدایت کاغذ به سمت بیرون به عملیات چاپ کمک می کند.

  موتور بارکد پرینتر چه ایراداتی پپدا می کند؟

  از جمله مشکلاتی که ممکن است برای موتور پرینتر فاکتور زن ایجاد شود عبارت اند از:

  • موتور پرینتر فاکتور زن دچار گیر پاچ شود.این مشکل بر اثر سرعت بالای بارکد پرینتر ایجاد می شود.
  • موتور دستگاه دچار سوختگی شود .این مشکل به دلیل اتصال مین برد اتفاق میفتد.
  • موتور بارکد پرینتر بر اثر نوسانات برق بسوزد و…

  تعمیر موتور لیبل پرینتر

  هنگام ایجاد مشکل برای موتور لیبل پرینتر حتما دستگاه را برای تعمیربه نمایندگی مجاز تعمیر لیبل پرینتر ارسال کنید .توجه داشته باشید که تعمیر انواع بارکد پرینترها مستلزم داشتن دانش کافی در مورد تمام قطعات تشکیل دهنده این پرینتر ها است و بدون دانش و تخصص لازم، دستگاه به درستی تعمیر نمی شود ویا ممکن است قطعه ای که به درستی تعمیر نشده است قابل تعمیر مجدد نباشد.
  شرکت فنی مهندسی itc  بهترین خدمات را در زمینه تعمیر ویا تعویض قطعات ، خدمت شما سروران گرامی ارائه می دهد .برای اطلاع از قیمت موتور پرینتر فاکتور زن و یا سایر اجزای پرینتر های حرارتی با مجموعه itc  تماس بگیرید.

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر لیبل پرینتر و یا خرید لیبل پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای

  1 در مورد “موتور لیبل پرینتر”

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا