جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مین برد لیبل پرینتر

 • مین برد لیبل پرینتر چیست؟

  یکی از قطعات اصلی لیبل پرینترها که نقش مغز دستگاه لیبل پرینتر را دارد مین برد لیبل پرینتر است . برد اصلی لیبل پرینتر دستورات لازم برای تمام مراحل چاپ را به قطعات دیگر اعلام میکند برای مثال انتقال اطلاعات چاپ و عملکرد کاتر توسط مادر برد لیبل پرینتر کنترل می شود.برد دستگاه بارکدزن تشکیل شده از پردازنده یا همان مغز اصلی، سلف آی سی ،سوکت پاور،کنترل مئار برق، سوکت شبکه،سوکت خروجی کشو پول ، سوکت USB، دیود، خازن و غیره .

  برد اصلی پرینتر حرارتی

  وظایف مادر برد لیبل پرینتر

  مین برد لیبل پرینتر برای درست کار کردن باید در برابر رطوبت و حرارت مقاوم باشد .این قطعه وظیفه دریافت اطلاعات از کامپیونر و پردازش آن ها توسط پردازنده و پس از آن انتقال اطلاعات پردازش شده به فلش و در مرحله بعد اطلاعات به ای سی USB ویا هر خروجی که توسط اپراتور وصل شده باشد را بر عهده دارد.پردازنده علاوه بر پردازش اطلاعات تقسیم بندی هم انجام می دهد برای مثال تعیین می کند چه مطالبی با چه ابعادی برای چاپ ارسال شوند ویا تعیین می کند اطلاعات به کدام خروجی ارسال شوند.همچنین به  آی سی کاتر فرمان می دهد بعد از چه مقدار چاپ عمل کات را انجام دهد .

  تعمیر مین برد لیبل پرینتر

  برد اصلی لیبل پرینتر قسمت حساس دستگاه بار کد زن می باشد و باید از آن در برابربرخورد با آب ،اتصال برق ویا رطوبت حفاظت شود.اما اگر به دلیل هر یک از موارد بالا برد دستگاه دچار خرابی و عملیات چاپ متوقف شود .جهت تعمیر مین برد لیبل پرینتر  دستگاه را به یک نمایندگی مجاز ارسال کنید.برد های لیبل پرینتر از نظر ساختار متفاوت هستند و طراحی آنها با توجه به شرکت تولید کننده این قطعات منحصر به فرد می باشد .بنابر این امکان جابه جایی برد یک دستگاه  با برد برند دیگر وجود ندارد.
  شرکت فنی مهندسی ITC تنها نمایندگی مجاز تعمیرات مادر برد لیبل پرینتر ایران، آماده ارائه بهترین خدمات  در زمینه تعمیر قطعات لیبل پرینتر به شما سروران گرامی است.برای مشاوره رایگان در مورد مشکل دستگاه خود با متخصصان شرکت ITC  تماس بگیرید.

  انواع برد اصلی لیبل پرینتر

  کشورهای ژاپن، کره، تایوان و چین به ترتیب از بهترین سازنده‌های برد در جهان هستند. خریداران محترم هنگام خرید برد دستگاه بارکد پرینتر به کشورهای سازنده این قطعه توجه زیادی دارند اما به دلیل قیمت پایین‌تر دستگاه‌های بارکد زن چینی، اغلب مشتریان لیبل پرینترهای چینی را خریداری می‌کنند. دستگاه‌های چینی دارای برد ضعیف، هد ضعیف و عملکرد ضعیف‌تر نسبت به سایر پرینترها هستند.
  بردهای تولید کشور ژاپن دارای صفحه برد مقاوم، آی‌سی‌های مقاوم و همچنین SMDهای درجه یک هستند. طراحی منحصربه‌فرد ژاپنی‌ها باعث شده کلیه تولیدات آنها در زمینه قطعات الکترونیکی در سطح جهان بسیار پر طرف‌دار باشند.
  بردهای کره‌ای هم داری قطعات و متریال با کیفیتی هستند که رتبه بالاتری نسبت به سایر تولیدکنندگان هستند.
  کشور تایوان هم با تولید باکیفیت سایر قطعات لیبل پرینتر، دستگاه‌های خود را جز دستگاه‌های با خوب قرار دهد .
  چین در رتبه آخر در زمینه تولید قطعات لیبل پرینتر است زیرا بیشتر ترجیح می‌دهند از کشورهای دیگر کپی کنند و کیفیت ساخت قطعاتی که تولید می‌کنند ضعیف است که در اثر کوچک‌ترین نوسان برق، قطعه می‌سوزد. دستگاه‌های چینی به دلیل طراحی ضعیف برد و قطعات نامرغوب، جز بدترین دستگاه‌ها به شمار می‌آیند.

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر لیبل پرینتر و یا خرید لیبل پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا