جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
موتور فیش پرینتر

موتور فیش پرینتر

 • موتور فیش پرینتر چیست؟

   یکی از اجزای مهم فیش پرینتر ها موتور این دستگاه ها است.موتور فیش پرینتر نوعی سرو موتور است.این قطعه بسیار کوپک و ظریف دارای چرخ دنده های بسیار ریزی می باشد.این قطعه همچنین دارای 4 سیم خروجی است که با اتصال به مین برد فیش پرینتر باعث به حرکت درآوردن گیر بکس می شوند و سرانجام کاغذ را به سمت بیرون حرکت می دهند.
  ورودی برق موتور پرینتر فاکتور زن 12 ولت است .این قطعه استارت کار چاپ را انجام میدهد.

  کارایی موتور فیش پرینتر

  موتور فیش پرینتر

  موتور پرینترصدورفاکتور به مین برد دستگاه متصل می شود .سپس با فرمان گرفتن از مین برد با گیربکس و چرخ دنده های فیش پرینتردرگیر می شود و با هدایت کاغذ به سمت بیرون به عملیات چاپ کمک می کند.

  موتور پرینترصدورفاکتور چه ایراداتی پیدا می کند؟

  از جمله مشکلاتی که ممکن است برای موتور پرینتر فاکتور زن ایجاد شود عبارت اند از:

  • موتور پرینتر فاکتور زن دچار گیر پاچ شود.این مشکل بر اثر سرعت بالای پرینتر چاپ رسید ایجاد می شود.
  • موتور دستگاه دچار سوختگی شود .این مشکل به دلیل اتصال مین برد اتفاق میفتد.
  • موتور پرینترصدورفاکتور بر اثر نوسانات برق بسوزد و…

  تعمیر موتور فیش پرینتر

  هنگام ایجاد مشکل برای موتور فیش پرینتر حتما دستگاه را برای تعمیربه نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر حرارتی ارسال کنید .توجه داشته باشید که تعمیر انواع مینی پرینتر ها مستلزم داشتن دانش کافی در مورد تمام قطعات تشکیل دهنده این پرینتر ها است و بدون دانش و تخصص لازم، دستگاه به درستی تعمیر نمی شود ویا ممکن است قطعه ای که به درستی تعمیر نشده است قابل تعمیر مجدد نباشد.
  شرکت فنی مهندسی itc  بهترین خدمات را در زمینه تعمیر ویا تعویض قطعات ، خدمت شما سروران گرامی ارائه می دهد .برای اطلاع از قیمت موتور پرینتر فاکتور زن و یا سایر اجزای پرینتر های حرارتی با مجموعه itc  تماس بگیرید.

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر فیش پرینتر و یا خرید فیش پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا