کنترل پنل فیش پرینتر

پنل فرمان فیش پرینتر چیست؟

 • پنل فرمان یکی از قطعات فیش پرینتر است که نقش مهمی در عملکرد دستگاه دارد.این قطعه یک کیت برد است که کلید های فرمان دستگاه و تعدادی LED جهت نمایش وضعیت بر روی آن سوار است .

  کارایی پنل فرمان فیش پرینتر

  کنترل پنل فیش پرینتر

  کارایی پنل فرمان به این‌گونه است که جهت گرفتن مشخصات خود فیش پرینتر یا به‌اصطلاح selftest دستگاه از پنل فرمان استفاده می‌کنیم. روشن شدن ledهای قرار گرفته روی این قطعه علت خرابی دستگاه را نمایش می‌دهند. مثلاً با روشن شدن هرکدام از این ledها در زمان خرابی دستگاه می‌توان متوجه شد که کدام قطعه از دستگاه معیوب شده است .
  در واقع اگر پنل فرمان فیش پرینتر نباشد، امکان فید کردن کاغذ و یا امکان گرفتن اطلاعات دستگاه وجود ندارد. همچنین نمی‌توانیم به دستگاه فرمان دهیم که چه عملیاتی می‌خواهیم انجام دهیم.

  خرابی پنل فرمان فیش پرینتر

  بیش ترین خرابی پنل فرمان فیش پرینتر مربوط به کلید های روی آن می باشد .در این مواقع با تعویض کلید های این قطعه مشکل بر طرف می شود و دوباره می توان از پنل فرمان استفاده کرد. در صورت بروز هر مشکل برای دستگاه فیش پرینتر ،دستگاه را برای تعمیر به یک نمایندگی مجاز تعمیر فیش پرینتر ارسال نمایید. کارشناسان شرکت فنی مهندسی itc  برای مشاوره وهمچنین  تعمیر انواع  سیستم های فروشگاهی پاسخگوی شما عزیزان هستند .بازرگانی itc  در زمینه فروش ماشین های اداری  و سیستم های فروشگاهی و تامین انواع قطعات این دستگاه ها فعالیت دارد .

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر فیش پرینتر و یا خرید فیش پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  تلفن02188141315 و 02188141767 و 02188141755

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا