جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
غلتک لیبل پرینتر

غلتک لیبل پرینتر

 • فیدر یا غلتک لیبل پرینتر چیست؟

  غلتک (فیدر) پرینتر لیبل‌زن از قطعات مهم پرینتر لیبل‌زن است که روی درب دستگاه نصب می شود .تیغه ی کاتر بالای غلتک عمل برش کاغذ را انجام می دهد.
  غلتک لیبل پرینتر شامل  2 عدد بوش و یک چرخ‌دنده  است که با موتور فید و گیربکس درگیر می‌شود و باهم عملیات خروج کاغذ را انجام می‌دهند وهمچنین شامل یک عدد خار که باعث مهارکردن غلتک فید می‌شود می‌باشد.

  جنس غلتک فید لیبل پرینتر

  غلتک فیش پرینتر

  جنس غلتک فید لیبل پرینتر از یک پلاستیک نرم و یا فوم سخت و یا پلی‌کربنات ساخته می‌شود. برای ساخت این قطعه حساسیت خاصی وجود دارد. اگر حتی 1 میلی‌متر قطر غلتک زیاد شود، فشار زیادی به هد دستگاه وارد می‌شود و اگر 1 میلی‌متر قطر غلتک فید کمتر شود فشار لازم به هد وارد نمی‌شود و در این صورت چاپ به‌صورت کم‌رنگ انجام می‌شود.

  کارایی غلتک لیبل پرینتر

  غلتک فید روی درب دستگاه نصب می‌شود و تیغه کاتر بالای آن سوار می‌شود. غلتک یا فیدر لیبل پرینتر با دارا بودن دو عدد بوش در سمت چپ و راست خود، به‌صورت هرزگرد عمل می‌کند. در یک طرف غلتک چرخ‌دنده‌ای وجود دارد که وقتی درب دستگاه بسته می‌شود غلتک روی هد می‌نشیند و چرخ‌دنده با چرخ‌دنده‌های موتور گیربکس درگیر می‌شود و عملیات خروج را انجام می‌دهند.
  وقتی درب دستگاه باز است کاتر دستگاه بارکد چاپ کن را مقداری از دهانه دستگاه بیرون قرار می‌دهیم و درب دستگاه  را می‌بندیم در این هنگام غلتک روی کاغذ می‌نشیند و کاغذ بین غلتک و هد قرار می‌گیرد و با فشاری که غلتک لیبل پرینتر به کاغذ وارد می‌کند باعث چاپ بارکد روی کاغذ می‌شود.

  خرابی غلتک لیبل پرینتر

  یکی ازمشکلاتی که منجر به تعمیر لیبل پرینتر می شود خرابی غلتک پرینتر لیبل‌زن است. به‌هیچ‌عنوان به غلتک فید چاقو یا تیغ نزنید زیرا باعث برش قسمتی از فوم غلتک می‌شود. در بوش‌های غلتک امکان خوردگی وجود دارد و این امر باعث کم‌شدن فشار غلتک می‌شود. غلتک فید دچار فرسایش و از قطر آن کاسته می‌شود.
  شرکت فنی مهندسی ITC تنها نمایندگی مجاز تعمیرات لیبل پرینتردر ایران، آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر قطعات پرینتر لیبل‌زن به شما سروران گرامی است.برای مشاوره رایگان در مورد مشکل دستگاه خود با متخصصان شرکت ITC تماس بگیرید.

  شما سروران گرامی می توانید برای تامین قطعات، خدمات تعمیر لیبل پرینتر و یا خرید لیبل پرینتر دست دوم از طریق شماره تلفن های زیر با مجموعه ITC  تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  2 دیدگاه دربارهٔ «غلتک لیبل پرینتر»

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  پیمایش به بالا