جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نمایندگی پشتیبانی، خدمات پس از فروش و تعمیرات دیتالاجیک(Datalogic)

بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic

دیتالاجیک Datalogic به عنوان یک شرکت فناوری اطلاعات ایتالیایی در حوزه خدمات بارکد و رمزنگاری فعال است. دیتالاجیک تجهیزات خواندن بارکد و دستگاه‌هایی که برای خواندن بارکد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند را طراحی و تولید می‌کند.

بارکدخوان دیتالاجیک چگونه کارمی‌کند؟

دستگاه بارکد خوان دیتالاجیک (Datalogic) با استفاده از تکنولوژی نوری بارکدها را خوانده و اطلاعات موجود در آن‌ها را استخراج می‌کند. چگونگی عملکرد این دستگاه به صورت زیر است:

 • قرار دادن بارکد در محدوده دید بارکد خوان: ابتدا بارکد را در محدوده دید بارکد خوان قرار می‌دهید. این محدوده معمولاً یک ناحیه ضخیم و عمودی است که بارکد باید در آن قرار گیرد.
 • اسکن بارکد: با قرار گرفتن بارکد در محدوده دید بارکد خوان، دستگاه شروع به اسکن بارکد می‌کند. بارکد خوان با استفاده از تکنولوژی نوری، نوری را بر روی بارکد تابانده و بازتاب آن را دریافت می‌کند.
 • ترجمه الگوی بارکد: بارکد خوان الگوی بازتابی را ترجمه می‌کند و اطلاعات موجود در بارکد را استخراج می‌کند. این اطلاعات می‌تواند شامل شماره محصول، قیمت، تاریخ تولید و سایر اطلاعات مربوط به محصول باشد.
 • ارسال اطلاعات: پس از استخراج اطلاعات، بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic این اطلاعات را به دستگاه متصل شده ارسال می‌کند. این دستگاه می‌تواند یک کامپیوتر، تلفن همراه یا سیستم مدیریت فروش باشد.

بارکد خوان دیتالاجیک Datalogic دارای سرعت بالا در اسکن بارکدها، قابلیت خواندن بارکدهای مختلف و قابلیت اتصال به دستگاه‌های مختلف است. همچنین، طراحی کوچک و سبک آن امکان استفاده آسان را فراهم می‌کند.

مراحل استفاده از دستگاه بارکدخوان دیتالاجیک   Datalogic

برای استفاده از دستگاه بارکدخوان دیتالاجیک، می‌توانید به روش‌های زیر عمل کنید:

 • نصب نرم‌افزار مورد نیاز: برای استفاده از بارکدخوان دیتالاجیک، نیاز به نصب نرم‌افزار مورد نیاز است. این نرم‌افزار معمولاً به همراه دستگاه ارائه می‌شود و باید آن را روی سیستم خود نصب کنید.
 • اتصال دستگاه به سیستم: بعد از نصب نرم‌افزار، باید دستگاه بارکدخوان را به سیستم خود متصل کنید. برای این کار، می‌توانید از کابل USB استفاده کنید.
 • تنظیمات دستگاه: پس از اتصال دستگاه به سیستم، باید تنظیمات دستگاه را بررسی کنید. این تنظیمات شامل تنظیمات مربوط به نوع بارکد، حالت اسکن و سرعت اسکن است.
 • تست دستگاه: برای اطمینان از عملکرد دستگاه، می‌توانید یک بارکد تست را در محدوده دید دستگاه قرار داده و مشاهده کنید که آیا دستگاه بارکد را به درستی خوانده است یا خیر.
 • استفاده از دستگاه: پس از تنظیمات و تست دستگاه، می‌توانید از آن برای خواندن بارکدها استفاده کنید. برای این کار، بارکد را در محدوده دید دستگاه قرار داده و صبر کنید تا دستگاه بارکد را خوانده و اطلاعات مربوط به آن را استخراج کند.

ویژگی‌های دستگاه بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic

دستگاه بارکدخوان Datalogic دارای مجموعه‌ای از قابلیت‌هاست که کاربران در زمینه‌های مختلف می‌توانند از آنها بهره ببرند. دستگاه بارکد خوان‌های دیتالاجیک دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند که برای نیازهای مختلف کاربران مناسب هستند. این بارکد خوان‌ها از تکنولوژی‌های مختلفی مانند تکنولوژی نوری استفاده می‌کنند و قابلیت اسکن بارکدهای یک‌بعدی و دوبعدی را دارا هستند.

بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های متنوعی است که به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی و با دقت بالا بارکدها را خوانده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند. برخی از ویژگی‌های دستگاه بارکد خوان‌ دیتالاجیک عبارتند از:

 1. قابلیت ذخیره بارکدها: برخی از دستگاه‌های بی‌سیم دیتالاجیک دارای حافظه داخلی هستند که می‌توانند بارکدها را در آن ذخیره کنند.
 2. کیفیت بالا: بارکدخوان‌های دیتالاجیک Datalogic دارای کیفیت بالایی هستند
 3. نوع بارکد قابل اسکن: برخی از دستگاه‌های دیتالاجیک قادر به اسکن بارکدهای تک بعدی هستند
 4. حداکثر فاصله خواندن بارکد: برخی از دستگاه‌های دیتالاجیک قادر به خواندن بارکدها در فاصله حداکثر 40 سانتی‌متر هستند
 5. سرعت اسکن: برخی از دستگاه‌های دیتالاجیک دارای سرعت اسکن بالا تا 270 اسکن در ثانیه هستند
 6. وزن: وزن دستگاه‌های دیتالاجیک معمولاً در حدود 122 گرم است
 7. نوع ارتباط: برخی از دستگاه‌های دیتالاجیک دارای ارتباط USB و سریالی هستند
 8. سرعت و دقت بالا: دارای سرعت و دقت بالایی در خواندن بارکدها هستند
 9. قابلیت کارکرد دستی و خودکار: قابلیت کارکرد به صورت دستی و خودکار را دارند
 10. مناسب برای فروشگاه‌ها: دستگاه‌های بارکد خوان دیتالاجیک مناسب برای استفاده در فروشگاه‌ها هستند

این ویژگی‌ها تنها برخی از ویژگی‌های دستگاه‌های بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic هستند و ممکن است بسته به مدل و نوع دستگاه، ویژگی‌های دیگری نیز وجود داشته باشد.

تعمیر بارکدخوان دیتالاجیک چه مراحلی دارد؟

در صورتی که دستگاه بارکدخوان دیتالاجیک خراب شده باشد و بدرستی کار نکند، می‌توانید به روش‌های زیر برای تعمیر بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic اقدام کنید:

مراحل تعمیر بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic :

 1. بررسی دستگاه: ابتدا دستگاه را به دقت بررسی کنید. ممکن است دستگاه به دلیل خرابی قطعات داخلی، کابل‌های متصل، باتری یا سیم‌کارت خراب شده باشد.
 1. راهنمای تعمیر: در صورتی که دستگاه با یک راهنمای تعمیر همراه بوده است، به طور دقیق آن را مطالعه کنید و طبق دستورالعمل‌های آن اقدام کنید. این راهنما می‌تواند شامل نحوه باز و بسته کردن دستگاه، تعویض باتری، تعویض قطعات خراب و موارد مشابه باشد.
 1. تماس با تعمیرکار مجاز: در صورت عدم توانایی در تعمیر دستگاه یا عدم وجود راهنمای تعمیر، می‌توانید با تعمیرکار مجاز یا نمایندگی شرکت تماس بگیرید. آنها می‌توانند شما را در تعمیر بارکدخوان دیتالاجیک راهنمایی کنند یا در صورت لزوم دستگاه را برای تعمیر به آنها ارسال کنید.
 1. جستجوی آنلاین: در صورتی که هیچ یک از روش‌های فوق برای شما مناسب نبود، می‌توانید به صفحات وب مربوط به تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی و تعمیر بارکدخوان دیتالاجیک مراجعه کنید. در این سایت‌ها معمولاً راهنمای تعمیر، آموزش‌های ویدئویی و گام به گام برای تعمیر دستگاه‌ها قرار داده شده است.

توصیه می‌شود قبل از هر اقدامی برای تعمیر بارکدخوان دیتالاجیک Datalogic ، اطلاعات گارانتی دستگاه خود را بررسی کنید. در صورتی که دستگاه هنوز تحت گارانتی است، می‌توانید با شرکت سازنده ویا نمایندگی تعمیر دیتالاجیک Datalogic تماس بگیرید.

حهت دریافت مشاوره رایگان یا عیب یابی دستگاه خود میتوانید با کارشناسان ما در شرکت ای تی سی تماس برقرار کنید.

لیست محصولات دیتالاجیک

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan Lite QW2100

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan Lite QW2100

دستگاه بارکدخوان نوری «QuickScan Lite QW2100» ساخت شرکت «DATALOGIC» از سری بارکدخوان‌های نوری و تک‌بعدی این شرکت است که 400 اسکن را در ثانیه انجام می‌دهد. برای انجام عمل اسکن فاصله‌ی اسکن نباید از 45 سانتی‌متر تجاوز نماید
بارکد خوان دو بعدی دیتالاجیک مدل QD2590

بارکد خوان دو بعدی دیتالاجیک مدل QD2590

قابلیت خواندن بارکد هایی با کیفیت پایین یا کد دارای ضخامت و خطوط ناهموار - دارای قابلیت تنظیم نورپردازی و همچنین دارای نور قابل تنظیم برای استفاده در شرایط نوری مختلف - قابلیت اتصال به دستگاه‌های مختلف از قبیل کامپیوترها، تبلت‌ها و تلفن‌های همراه با استفاده از رابط USB، RS-232 و BT
بارکدخوان دیتالاجیک مدل Quick Scan QD2430

بارکدخوان دیتالاجیک مدل Quick Scan QD2430

دیتالاجیک از شرکت‌های نام‌آشنای حوزه‌ی بارکدخوان‌ها است که با رعایت اصول طراحی و تجهیز به فناوری‌های کاربردی، محصولات کارآمدی را روانه‌ی بازار کرده و به محبوبیت رسیده است. مدل QuickScan QD2430 از بارکدخوان‌های دوبعدی این شرکت است که شاید یک رده پایین باشد اما به قابلیت‌هایی مجهز شده که تا بتواند یکسر و گردن از رقیبانش بالاتر بایستد
بارکدخوان دیتالاجیک مدل QD2131

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QD2131 به همراه پایه قابل تنظیم فلزی و کابل USB دو متری اورجینال

بارکدخوان «QuickScan QD2131» از سری «QuickScan 2100» محدوده‌ی اسکن بسیار عریض و اسکن عمیقی دارد که به کاربر اجازه می‌دهد به‌سادگی بارکدهای عریض را از فاصله‌ای کوتاه اسکن کند؛ همچنین QuickScan QD2131 از برد اسکن مازادی بهره می‌برد که حتی از ملزومات اکثر مصارف بیشتر است! خط اسکن مرئی QuickScan QD2131 آن را به اسکنری کاملا آسان و کاربردی تبدیل کرده است.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل 3450 ماجلان

بارکدخوان دیتالاجیک مدل 3450 ماجلان

دقت بالا: دارای لنز با دقت بالا برای خواندن بارکدهای 1D و 2D و حتی بارکدهای پیچیده، با سرعت و دقت بالا می باشد. - دارای آنتن بی سیم: بارکدخوان دیتالاجیک مدل 3450 ماجلان دارای آنتن بی سیم و ارتباط با دستگاه‌های مختلف از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه است و بدون نیاز به کابل قابل استفاده است. - مقرون به صرفه: این بارکدخوان دارای قیمت مناسبی در مقایسه با بارکدخوان‌های مشابه با ویژگی های مشابه می باشد.
بارکد خوان دیتالاجیک مدل QD2220

بارکد خوان دیتالاجیک مدل QD2220

خواندن بارکدهای 1D و 2D با سرعت بالا، حتی حروف چینی یا مستطیلی - قابلیت خواندن بارکدهای شکسته، مچگیری، خوشه ای و دارای ضخامت بالا - پشتیبانی از رابط های USB، RS232، Keyboard Wedge، IBM46xx و Wand Emulation - دارای قابلیت بارگیری اطلاعات بارکد‌های دارای چندین کد با رنگ‌های متفاوت
بارکدخوان دیتا لاجیک QD2100

بارکدخوان دیتا لاجیک QD2100 به همراه پایه قابل تنظیم فلزی و کابل USB دو متری اورجینال

سری Quick Scan از بارکدخوان‌های DATALOGIC از مدل‌های چندمنظوره و عمومی این شرکت محسوب می‌شوند که مصارف مختلفی داشته و برای اهداف متنوعی می‌توانند مورداستفاده قرار گیرند. بارکدخوان خطی QuickScan I QD2100 یکی از مدل‌های پایه‌ی این سری محسوب می‌شود که برای استفاده در فروشگاه‌ها و محیط‌های اداری و همچنین مشاغل مربوط به پست و پیک ایده‌آل است
بارکدخوان بی سیم دیتالاجیک مدل QuickScan QBT2131

بارکدخوان بی سیم دیتالاجیک مدل QuickScan QBT2131

دیتالاجیک از شرکت‌های نام‌آشنا در حوزه‌ی ماشین‌های اداری است. این شرکت همیشه کیفیت را در دستور کار خود دارد و رقیبی سرسخت برای شرکت‌هایی نظیر کچ‌ول محسوب می‌شود. مدل QuickScan QBT2131 از بارکدخوان های این شرکت است که از فناوری خطی بهره می‌برد. این بارکدخوان قابلیت اسکن بارکدهای یک‌بعدی دارد. مدل QuickScan QBT2131 به اتصال بلوتوث مجهز شده است
دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل Memor 10

دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل Memor 10

- سیستم عامل اندروید: دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل Memor 10 با سیستم عامل اندروید گوگل، قابلیت دسترسی به اپلیکیشن‌های مختلف را فراهم می کند. - صفحه نمایش لمسی: این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی با اندازه 5 اینچ و با رزولوشن 720x1280 پیکسل است که امکان استفاده راحت و سهولت کار با دستگاه را فراهم می کند. - قابلیت اتصال به شبکه: دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل Memor 10 دارای قابلیت اتصال به شبکه‌های بی‌سیم WiFi و دیتا موبایل است که این امکان را فراهم می‌کند تا به‌طور مستقیم به سیستم های اطلاعاتی شرکت متصل شود.
بارکدخوان دوبعدی دیتالاجیک مدل QuickScan I QM2400

بارکدخوان دوبعدی دیتالاجیک مدل QuickScan I QM2400

بارکدخوان دو بعدی QuickScan I QM2400 شکل و شمایلی شبیه به دیگر بارکدخوان‌های شرکت دیتالاجیک دارد. این دستگاه از دو قسمت، پایه و بارکدخوان تشکیل‌شده است. بارکدخوان از طراحی ارگونومیک بهره می‌برد و به‌خوبی در دست قرار می‌گیرد. این مدل دارای ابعاد 163 × 91 × 41 میلی‌متر است و وزنی در حدود 200 گرم دارد که همراه با مزایای طراحی ارگونومیک، کاربر را در استفاده‌های طولانی‌مدت دچار خستگی نمی‌کند. بارکد خوان QuickScan I QM2400 بدنه‌ای از جنس پلاستیک باکیفیت دارد و در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه می‌شود. این دستگاه دارای گواهی IP42 است که آن را در برابر گردوغبار، اسپری آب مقاوم می‌سازد.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل GRYPHON 4132

بارکدخوان دیتالاجیک مدل GRYPHON 4132

- خواندن بارکدها با دقت بالا: بارکدخوان دیتالاجیک مدل GRYPHON 4132، با توانایی خواندن بارکدهای خطی و بعضی از بارکدهای دوبعدی با دقت بسیار بالا، بهترین گزینه برای صنایع مختلف است. - دارای رابط‌های ارتباطی متنوع: این بارکدخوان از رابط‌های مختلفی مانند USB، RS-232، و PS/2 پشتیبانی می‌کند و قابلیت نصب رابط های دیگر نیز دارد. - قابلیت نصب روی میز و دیوار: بارکدخوان دیتالاجیک مدل GRYPHON 4132، با دارا بودن قابلیت نصب روی میز با استفاده از پایه و نصب روی دیوار با استفاده از بخش نصب دیواری، قابلیت استفاده در هر نقطه‌ای از محیط کار را فراهم می‌کند.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan QD2170 به همراه کابل PS2

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan QD2170 به همراه کابل PS2

مدل QuickScan QD2170 از بارکدخوان‌های یک‌بعدی شرکت دیتالاجیک است. این شرکت هرساله مدل‌های مختلفی را برای مصارف گوناگون معرفی می‌کند و نکته‌ی قابل‌توجه کیفیت همیشگی محصولاتش است. بارکدخوان QuickScan QD2170 با مشخصات سخت‌افزاری و قابلیت‌های پایه، برای مصارف فروشگاهی، محیط‌های اداری و همچنین مشاغل مربوط به پست و پیک ایدئال است. این بارکدخوان بسیار سبک‌وزن بوده و از طراحی ارگونومیک بهره می‌برد
پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل STD-QD20-BK مناسب برای QD2100

پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل STD-QD20-BK مناسب برای QD2100

پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل STD-QD20-BK یکی از پایه‌های قدرتمند و کارآمد برای استفاده با بارکدخوان دیتالاجیک مدل QD2100 است. این پایه دارای ویژگی‌های متعددی است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم: - طراحی مقاوم و با دوام: این پایه از جنس پلاستیک مقاوم و با دوامی ساخته‌شده و برای مقاومت در برابر شوک و لرزه‌ها طراحی شده است. - قابلیت چرخش 360 درجه: پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل STD-QD20-BK، با قابلیت چرخش 360 درجه امکان چینش بهینه بارکدخوان را برای استفاده در محیط‌های مختلف فراهم می‌کند
بارکدخوان تک‌بعدی دیتالاجیک مدل QuickScan I QM2131

بارکدخوان تک‌بعدی دیتالاجیک مدل QuickScan I QM2131

امروزه بارکدهای دوبعدی به‌طور گسترده‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ اما نکته‌ی قابل‌توجه این است که نتوانسته‌اند، جایگاه بارکدهای خطی را تصاحب کنند. مدل QuickScan I QM2131 از بارکدخوان های یک‌بعدی است که می‌تواند بارکدهای یک‌بعدی عریض را از فاصله‌ی کم اسکن کند. این بارکد خوان دارای فناوری Green Spot است که خواندن موفقیت‌آمیز بارکد را با چراغ سبزی، روی بارکد مشخص می‌کند.
بارکد خوان دیتالاجیک مدل QBT2131

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan QD2170 به همراه کابل PS2

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QBT2131 یکی از دستگاه های پر قدرت و پیشرفته برای خواندن کدهای بارکد است. در زیر به برخی از ویژگی‌های این دستگاه اشاره می‌کنیم: - پشتیبانی از بیسیم: بارکدخوان دیتالاجیک مدل QBT2131 از رابط بی‌سیم Bluetooth پشتیبانی می‌کند، که برای استفاده از آن نیاز به اتصال به یک دستگاه Bluetooth دیگر است. - قابلیت خواندن بارکدهای 1D و 2D: این بارکدخوان قابلیت خواندن انواع بارکدهای 1D و 2D را داراست
بارکدخوان نوری دیتالاجیک مدل Quick Scan I QD-2130

بارکدخوان نوری دیتالاجیک مدل Quick Scan I QD-2130

دستگاه بارکدخوان نوری «Quick Scan I QD-2130» ساخت شرکت «DATALOGIC» از سری بارکدخوان‌های مجهز به تکنولوژی نوری و تک‌بعدی این شرکت است که 270 اسکن را در هر ثانیه انجام می‌دهد. محدوده عملکرد بارکدخوان از 0 تا 400 است و برای انجام عمل اسکن فاصله‌ی اسکن، نباید فاصله از 45 سانتی‌متر بیشتر شود. خواندن بارکد به صورت اتوماتیک - سیکلی - تک کلیدی انجام می‌شود. این مدل دارای یک پایه بارکدخوان با انعطاف بالا نیز است و از کنتراست 15 درصد بهره برده است.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan Lite QW2100

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan Lite QW2100

- قابلیت خواندن کدهای بارکد خطی: بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan Lite QW2100، با قابلیت خواندن انواع کدهای بارکد خطی از جمله کدهای EAN/UPC، Code 128 و GS1 DataBar، گزینه مناسبی برای استفاده در صنایع مختلف است. - طراحی ارگونومیک: این بارکدخوان با طراحی ارگونومیک و سبک، برای استفاده بهینه و راحت کاربران طراحی شده است.
دیتا کالکتور دو بعدی دیتالاجیک مدل SKORPIO X4-2D

دیتا کالکتور دو بعدی دیتالاجیک مدل SKORPIO X4-2D

- برای خواندن کدهای بارکد دو بعدی و یک بعدی (1D & 2D) مناسب است. - دارای یک پردازنده اسکناسی Cortex-A8 با سرعت 1GHz است که برای انجام عملیات تجزیه و تحلیل بارکد و تجزیه و تحلیل دیتاهای جمع‌آوری شده به‌کار می‌رود. - دانگل WiFi و بلوتوث داخلی مجهز به بلوتوث 4.0 است. - دارای یک حافظه داخلی با ظرفیت 8 گیگابایت و همچنین پشتیبانی از کارت حافظه با ظرفیت حداکثر 32 گیگابایت است. - دارای یک حسگر CMOS با دقت 8 مگاپیکسل است. - امکان انتقال دیتا از طریق رابط‌های مختلفی از جمله Wi-Fi، 4G، GPS، NFC و بلوتوث برای انتقال داده‌های جمع‌آوری شده به سیستم های مرکزی وجود دارد.
کابل بارکد خوان PS2 دیتالاجیک مدل CAB-321

کابل بارکد خوان PS2 دیتالاجیک مدل CAB-321

دیتالاجیک یکی از شرکت‌هایی است که هم‌اکنون در حوزه بارکد خوان‌ها رقیبی سرسخت برای هر شرکتی محسوب می‌شود. این شرکت با عرضه محصولات باکیفیت به انتخاب اول هر مشتری تبدیل‌شده است. از دلایل موفقیت این شرکت در حوزه بارکد خوان‌ها می‌توان به درک نیاز مشتری اشاره کرد. محصولات شرکت دیتالاجیک علاوه بر فناوری‌های روز دنیا، سرعت را در کنار کیفیت ارائه می‌کنند و همین امر موجب برتری دیتالاجیک بر دیگر شرکت‌ها شده است.
بارکدخوان DataLogic سری 2200 مناسب برای خرده فروشی، انبارداری و مراکز خدماتی و درمانی می باشد. این دستگاه با سرعت بالای 400 اسکن در ثانیه و جنس بدنه ای مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع، رطوبت و گرد و غبار قابلیت اسکن بارکدهای یک بعدی، مخدوش و کم رنگ را دارد. بارکدخوان دیتالاجیک سری 2200 قادر است تا فاصله 450 میلی متری بارکدها را اسکن کند.

دیتا کالکتور دو بعدی دیتالاجیک مدل SKORPIO X4-2D

بارکدخوان DataLogic سری 2200 مناسب برای خرده فروشی، انبارداری و مراکز خدماتی و درمانی می باشد. این دستگاه با سرعت بالای 400 اسکن در ثانیه و جنس بدنه ای مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع، رطوبت و گرد و غبار قابلیت اسکن بارکدهای یک بعدی، مخدوش و کم رنگ را دارد. بارکدخوان دیتالاجیک سری 2200 قادر است تا فاصله 450 میلی متری بارکدها را اسکن کند.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2420

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2420

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2420، یکی از دستگاه‌های معروف و پرطرفدار دنیای بارکدخوان‌ها است. این دستگاه دارای ویژگی‌های متعددی است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم: - قابلیت خواندن بارکدهای خطی و 2D: بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2420، با قابلیت خواندن انواع کدهای بارکد خطی از جمله EAN/UPC و Code 39 و همچنین کدهای دو بعدی از جمله QR Code، DataMatrix، و MaxiCode، گزینه مناسبی برای استفاده در صنایع مختلف است
بارکدخوان لیزری چندپرتوی دیتالاجیک مدل Magellan 800i

بارکدخوان لیزری چندپرتوی دیتالاجیک مدل Magellan 800i

دستگاه بارکدخوان لیزری چندپرتوی «Magellan 800i» ساخت شرکت «DATALOGIC» از سری بارکدخوان‌های نوری و دوبعدی این شرکت است که با 1100 اسکن را در ثانیه انجام می‌دهد. برای انجام عمل اسکن فاصله‌ی اسکن نباید از 15 سانتی‌متر تجاوز نماید. خواندن بارکد به صورت اتوماتیک – تک کلیدی انجام می‌شود. این مدل دارای پایه است و از کنتراست 25 درصد بهره می‌برد. پورت‌های ارتباطی کیبوردی و USB یا سریالی در این مدل تعبیه شده‌اند.
دستگاه جمع آوری اطلاعات دیتالاجیک مدل ELF 1D

دستگاه جمع آوری اطلاعات دیتالاجیک مدل ELF 1D

دستگاه جمع‌آوری اطلاعات «ELF» ساخت شرکت «DATALOGIC» یکی از مدل‌های خوش‌ساخت این شرکت محسوب می‌شود که به نمایشگری 3.5 اینچی، بلوتوث، WiFi، 256 مگابایت حافظه، 256 مگابایت فلش، و پردازنده‌ای از نوعA310 624 MHZ xscale px مجهز شده است. البته می‌توانید در صورت تمایل حافظه‌ی دستگاه را ارتقا دهید. این دستگاه از سیستم عامل Win CE 6.0 بهره می‌برد و دارای استاندارد IP64 برای مقاومت در برابر ضربه است.
پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل ITPQW2100 مناسب برای مدل Lite QW2100

پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل ITPQW2100 مناسب برای مدل Lite QW2100

ایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل ITPQW2100، برای استفاده با بارکدخوان دیتالاجیک مدل Lite QW2100 مناسب است. این پایه دارای طراحی کاربرپسند و جمع و جوری است که امکان نصب و استفاده آسان از آن را فراهم می‌کند. به کمک این پایه، می‌توان بارکدخوان را در محل دلخواه قرار داد و باعث راحتی و سهولت در کار کردن با بارکدخوان خواهد شد.
بارکد خوان دو بعدی دیتالاجیک مدل Magellan 3200

بارکد خوان دو بعدی دیتالاجیک مدل Magellan 3200

بارکدخوان «Magellan™ 3200Vsi» تکنولوژی اسکن جدید DATALOGIC را به نمایش می‌گذارد و اولین بارکدخوانی است که سرعت و عرض اسکن بارکدخوان‌های لیزری چندجهتی را دو برابر ارائه می‌کند و درعین‌حال پیشرفت‌هایی را در زمینه‌ی اسکن بارکد به همراه دارد. تکنولوژی یاد‌شده عملکرد فوق‌العاده‌ای در اسکن بارکدهای دشوار مانند بارکدهای کوتاه و یا بد چاپ‌شده دارد و از بارکدهای تک‌بعدی و دوبعدی پشتیبانی می‌کند.
بارکد خوان دیتالاجیک مدل QW2420

بارکد خوان دیتالاجیک مدل QW2420

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2420، یکی از دستگاه‌های پرکاربرد و محبوب در دنیای بارکدخوان‌هاست. این بارکدخوان قابلیت خواندن انواع بارکدهای خطی و دو بعدی را داراست. ویژگی‌های بارز این دستگاه عبارتند از: 1- قابلیت خواندن انواع بارکدها: این بارکدخوان قادر به خواندن انواع کدهای بارکد خطی از جمله EAN/UPC و Code 39 و CODE128 و همچنین کدهای دو بعدی از جمله QR Code، DataMatrix، و MaxiCode، می باشد. 2- تکنولوژی Green Spot: بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2420 با قابلیت تکنولوژی Green Spot، بوسیله یک روشنایی سبز پوشش داده شده در قسمت خوانده شده، محل صحیح بارکد خوانده شده را به کاربر نشان می دهد.
بارکدخوان لیزری چندپرتوی دیتالاجیک مدل Magellan 2200VS

پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل ITPQW2100 مناسب برای مدل Lite QW2100

بارکد خوان 2200VS ساخت شرکت دیتالاجیک برای فروشندگانی طراحی شده است که به دستگاهی سریع و کم‌حجم و با ساختار عمودی نیاز دارند. این بارکد خوان که برای استفاده بر روی پیشخوان فروشگاه‌ها طراحی شده قابلیت پشتیبانی از پردازش کالا در مقادیر متوسط را دارد و برای استفاده در داروخانه‌ها، سوپرمارکت‌ها و خواروبارفروشی‌ها مناسب‌تر است.
دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل SKORPIO X3 2D

دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل SKORPIO X3 2D

دیتاکالکتور «SKORPIO™ X3» ساخت شرکت «DATALOGIC» به یکی از بهترین صفحه‌نمایش‌های موجود در اندازه‌ی 3.2 اینچ با قابلیت «Touch Screen» مجهز شده است و به کاربران امکان می‌دهد که در کمترین زمان، بیشترین کار را انجام دهند. سه نوع صفحه‌کلید در مدل‌های 50، 38 و 28 کلیدی برای SKORPIO™ X3 طراحی ‌شده‌اند که نسخه‌ی 28 کلیدی در اینجا برای خرید اینترنتی فراهم ‌شده است.
دیتا کالکتور دیتالاجیک مدل MEMOR X3

دیتا کالکتور دیتالاجیک مدل MEMOR X3

- صفحه نمایش لمسی: با صفحه نمایش لمسی بزرگ با کیفیت بالا، کاربران می‌توانند اطلاعات خود را به راحتی و در هر زمان از آن مشاهده کنند. 2- مقاوم در برابر ضربه: با مقاومت در برابر ضربات و شرایط سخت محیطی، این دیتاکالکتور مناسب برای استفاده در صنایع مختلفی از جمله فروشگاهی، انبارداری، پزشکی و چندین صنعت دیگر است. 3- قابل استفاده با گستره وسیعی از برنامه‌ها: این دستگاه برای اجرای یک سری از نرم‌افزارهای مختلف طراحی شده است که در صنایع مختلف و بخش‌های مختلف مانند مالی، فروش، انبار داری، ارتباطات و غیره، کاربرد دارد. 4- توان پردازشی بالا: با توان پردازشی بالا، این دستگاه باعث افزایش کارایی کاربران در انجام فعالیت‌های دیتاکالکتوری خواهد شد.
بارکد خوان دیتالاجیک مدل QW2100

بارکد خوان دیتالاجیک مدل QW2100

1. سازگار با کابل USB: بارکدخوان دیتالاجیک مدل QW2100 با کابل USB قابل اتصال به اکثر سیستم‌های کامپیوتری است. 2. طراحی ارگونومیک: با توجه به طراحی یکپارچه آن، دستگاه با اندازه کوچک و وزن سبک، آسان برای نگهداری با دست و حمل است. 3. دارای فضای ذخیره سازی: این دستگاه با حافظه داخلی بسیار بالا، می‌تواند از طریق همان بارکد، اطلاعات بسیار زیادی را ذخیره و سپس به کامپیوتر بفرستد. 4. دارای تکنولوژی Green Spot: دستگاه دارای قابلیت تشخیص انواع بارکدها با رنگ سبز پوشش‌داده شده به نام Green Spot است.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل Gryphon I GD4430

بارکد خوان دیتالاجیک مدل QW2100

بارکدها و بارکدخوان ها به‌طور گسترده‌ای در تمامی حوزه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند تا سیستم مدیریت بهتری صورت پذیرد. از شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت گسترده‌ای داشته ، دیتالاجیک است؛ مدل Gryphon I GD4430 از بارکدخوان های دوبعدی این شرکت محسوب می‌شود. این مدل از فناوری Motionix بهره می‌برد و برای خواندن صحیح بارکد به لیزر قرمز برای نشانه‌روی روی بارکد و لیزر سبز جهت تایید خواندن صحیح بارکد، مجهز شده است.
دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل Memor X3 2D

دیتاکالکتور دیتالاجیک مدل Memor X3 2D

1-سیستم عامل قدرتمند: مجهز به سیستم‌عامل اندروید 6.0 با پردازنده‌ی بسیار قدرتمند یعنی Cortex-A53 quad-core با فرکانس 1.4 گیگاهرتز که عملکردهای دستگاه را به صورت قابل ملاحظه‌تری بهبود می‌بخشد. 2-دارای دو بعدی قدرتمند: با توانایی خواندن کدهای دو بعدی مانند QR Code و DataMatrix همچنین بازیابی عکس با دوربین با کیفیت، این دیتاکالکتور قابلیت جمع‌آوری اطلاعات بارکدی، تصاویر و ویدئوها را دارد. 3-صفحه‌بزرگ و لمسی: با صفحه نمایش لمسی سایز 5 اینچ و بسیار واضح و روشن، کاربران می‌توانند به سرعت و به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را بازیابی کنند.
بارکدخوان کوییک اسکن Lite QD2100

بارکدخوان کوییک اسکن Lite QD2100

دستگاه «QuickScan Lite QD2100» ساخت شرکت Datalogic بارکد خوانی تک‌بعدی است که در فروشگاه‌ها و مصارف تجاری به کار می‌رود. متأسفانه ارتباط این دستگاه با رایانه به‌صورت باسیم بوده است و از ارتباط بی‌سیم خبری نیست که ممکن است سیم دستگاه کمی دست‌وپا گیر باشد. برای اطمینان از خواندن موفقیت‌ نوری در دستگاه تعبیه‌شده است که با موفقیت‌آمیز بودن اسکن بارکد روشن می‌شود
بارکدخوان وایرلس نوری دیتالاجیک مدل Quick Scan M

بارکدخوان وایرلس نوری دیتالاجیک مدل Quick Scan M

دستگاه بارکدخوان بی سیم نوری «Quick Scan M» ساخت شرکت «DATALOGIC» از سری بارکدخوان‌های نوری و تک‌بعدی این شرکت است که با 235 اسکن را در ثانیه انجام می‌دهد. برای انجام عمل اسکن فاصله‌ی اسکن نباید از 25 سانتی‌متر تجاوز نماید. خواندن بارکد به صورت بی‌سیم با برد 12 متر انجام می‌شود. این مدل دارای پایه است و از کنتراست 25 درصد بهره می‌برد. پورت‌های ارتباطی کیبوردی یا USB یا سریالی در این مدل تعبیه شده‌اند.
بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan QW2170 به همراه کابل PS2

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QuickScan QW2170 به همراه کابل PS2

سری Quick Scan از بارکدخوان‌های «دیتالاجیک» (DataLogic) از مدل‌های چندمنظوره و عمومی این شرکت محسوب می‌شوند که مصارف مختلفی داشته و برای اهداف گوناگونی می‌توانند مورداستفاده قرار گیرند. بارکدخوان خطی «QuickScan QW2170» یکی از مدل‌های پایه‌ی این سری محسوب می‌شود که برای استفاده در فروشگاه‌ها و محیط‌های اداری و همچنین مشاغل مربوط به پست و پیک ایدئال است. این بارکدخوان دارای پایه‌ی فلزی است
پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل STD-QD24-BK مناسب برای QD2131

پایه بارکدخوان دیتالاجیک مدل STD-QD24-BK مناسب برای QD2131

«دیتالاجیک» یکی از شرکت‌هایی است که هم‌اکنون در حوزه‌ی بارکدخوان‌ها رقیبی سرسخت محسوب می‌شود. این شرکت با عرضه‌ی محصولات باکیفیت به انتخاب اول هر مشتری تبدیل‌ شده است. از دلایل موفقیت این شرکت در حوزه‌ی بارکدخوان‌ها می‌توان به درک نیاز مشتری اشاره کرد. محصولات شرکت دیتالاجیک علاوه‌بر فناوری‌های روز دنیا، سرعت را در کنار کیفیت ارائه می‌کنند و همین امر موجب برتری دیتالاجیک بر دیگر شرکت‌ها شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
پیمایش به بالا