جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نمایندگی پشتیبانی، خدمات پس از فروش و تعمیرات میوا(Meva)

میوا یک برند ایرانی است که توسط شرکت مادیران در سال 1387 وارد بازار ماشینهای اداری شد. این برند بطور عمده در زمینه تولید و عرضه سیستم‌های نظارتی، مانیتورهای صنعتی، صندوق فروشگاهی، مواد مصرفی ماشینهای اداری، فیش پرینتر و لیبل پرینتر فعال است. 

نمایندگی MEVA در ایران

شرکت ITC به عنوان نمایندگی MEVA در ایران ارئه دهنده خدمات پس از فروش محصولات پوزتک است. کارشناسان ما در این نمایندگی آماده اطلاع رسانی به مشتریان گرامی میباشند تا بهترین محصول را متناسب با نیاز و بودجه خود خریداری کنند. همچنین شرکت ITC با راه اندازی فروشگاه تجهیزات اداری استوک تمامی محصولات پوزتک کارکرده را با بهترین قیمت ارائه داده است تا مشتریان با خیالی راحت خرید نمایند. این فروشگاه یکی از بزرگترین و پر فروش ترین فروشگاه های تجهیزات اداری استوک است که امکان خرید حضوری و آنلاین را دارد.

تعمیرات MEVA

یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت ITC تعمیرات این مجموعه می‌باشد که علاوه بر تعمیر دستگاه ها و تجهیزات موجود در تهران، امور تعمیر در شهرستان ها را نیز پذیرا می باشد.

در این مرکز تعمیر انواع فیش پرینتر، لیبل پرینتر و پرینترهای حرارتی توسط بهترین کارشناسان و متخصصان دوره دیده با استفاده از بروز ترین ابزارها به صورت کاملا حرفه ای صورت می‌گیرد.

تعمیرات دستگاه های MEVA نیازمند تخصص خاص است و در صورت تشخیص نادرست و تعمیر توسط افراد نا متخصص و غیر حرفه ای و یا استفاده از قطعات غیر اورجینال باعث بروز خسارات جبران ناپذیر شده و دسنگاه شما را غیر قابل تعمیر می سازد.

شرکت ITC ارئه دهنده خدمات تخصصی پشتیبانی، سرویس و  تعمیر لیبل زن MEVA:

Meva TP1000 W

صندوق فروشگاهی PT5210M

Meva TP1000

MBP1000

Meva TP-UNW

MBP4300

Meva TP-UN

Meva TP1200

شرکت ITC ارئه دهنده خدمات تخصصی پشتیبانی، سرویس و  تعمیر بارکدخوان MEVA:

MBS 3615

MBS 1750

MBS3880 WL2D

MBS 8215OD

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و عیب یابی دستگاه خود را کارشناسان ما در شرکت ای تی سی تماس برقرار نمایید.

پیمایش به بالا